דגמי טרקטורוני Can Am

על מותגי העל של ענף הטרקטורונים נמנים ללא ספק דגמי קאן אם (can am). מדובר בחברה המתמחה בייצור טרקטורונים והינה חברת בת של יצרנית הענק הקנדית בוברדייה, אשר מייצרת מלבד טרקטורונים עוד מגוון כלי תחבורה לרבות רכבות, מטוסים ואופנועי שלג. קאן אם מייצרת טרקטורונים מעולים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות מענף התעופה, במספר דגמים שהופכים את חוויית נהיגת השטח למהנה במיוחד.

דגמי DS – טרקטורוני ספורט

קאן אם מציעה סדרת דגמי טרקטורונים ספורטיביים שנבנו במיוחד עבור תחרויות מסלולי מרוצים, ונחשבים לטובים בעולם:

  • DS 450- זהו דגם הבסיס לטרקטורוני הספורט של קאן אם, שמתאים לנסיעות שטח חובבניות ומקצועיות ברכיבת אינדור ומסלולי מרוצים. מדובר בטרקטורון בעל שלדת אלומיניום חזקה נטולת ריתוכים וקלת משקל. כמו כן, הוא מצויד במתלים מצוינים ובמנוע ROTAX חזק מאוד עם הזרקת דלק אלקטרונית, שהינו חסכוני בתצרוכת הדלק. בנוסף, לדגם זה יש מערכת תאורה חזקה ומנגנון אבטחה מתקדם מסוג אימובילייזר המגן על הכלי מפני גניבות .
  • DS 450 X MX- זהו טרקטורון ספורט מקצועי ייעודי עבור מסלולי מוטוקרוס. הדגם מבוסס על טכנולוגיות ומאפיינים של דגם הבסיס DS 450, החל בסוג המנוע ועד לשלדת האלומיניום. מעבר לכך, לדגם זה יש תוספים ואיבזורים מיוחדים הכוללים בין היתר מיגון מקצועי מובנה, גלגלים חדישים ומשודרגים עם BEADLOCK, וכן מתלים קדמיים חזקים, רחבים ומתכוונים ומוט היגוי מוגבהומחוזק
  • DS 450 X – XC- טרקטורון ספורט מקצועי ייעודי למסלולי קרוס קאנטרי וראלי. בנוסף לתכונות הבסיס של דגמי DS דגם זה מצויד בגלגלים משודרגים עם אפשרות לנעילת צמיג. כמו כן, הוא מאובזר במתלים קדמיים מחוזקים, בולמי זעזועים וציר אחורי מתכווננים, ומוט היגוי מוגבה ומחוזק הכולל תושבות שמונעות רעידות.
ds-450 x mx

דגמי OUTLANDER- טרקטורוני טיולים ופנאי

דגמי ה- OUTLANDER של קאן אם הינם טרקטורוני הטיולים והפנאי הטובים ביותר בעולם, שמתאימים גם לתנאי שטח קשים במיוחד. מדובר בדגמים בעלי רמות ביצועים, אחיזה ושליטה גבוהות מאוד, שהינם נוחים ביותר לנהיגה מהירה וחזקה בכל תוואי שטח. סוג זה של טרקטורונים המגיע עם שלדה איכותית, חדישה וייחודית, הגה כוח דינאמי בעל שלושה מצבים ומנוע חזק וחסכוני מסוג ROTAX מדגם V TWIN. כמו כן, לדגמים אלו יש מתלה קדמי זרוע כפול מאלומיניום וזרוע אחורית, מערכת בלימה מעולה ותא אחסון גדול. זאת בנוסף על מערכת היגוי בעלת הגה כוח חשמל המתאימה לנהיגה בקטעים בעלי רמת קושי טכני גבוהה או בשבילים מהירים. טרקטורוני ה- OUTLANDER מוצעים במספר גדול של דגמים, כשמלבד תכונות הבסיס לכל דגם יש אבזרים ומאפיינים ייחודים לו:

  • דגמי 650 MAX, 650 MAX XT, 650 XT- בעלי נפח מנוע של 650 סמ"ק והספק 62 כוח סוס.
  • OUTLANDER 800 R MAX XT P- דגם בעל נפח מנוע 800 סמ"ק עם 71 כוח סוס.
  • 1000 R MAX LIMITED, ,1000 R MAX XT P 1000R X MR, 1000 XT 1000 XT P- בעלי נפח מנוע 1000 סמ"ק עם 82 כוח סוס.
main out 1000x

 

דגמי RENEGADE- טרקטורוני פנאי וספורט

דגמי RENEGADE של קאן אם מהווים קטגוריה חדשה בענף הטרקטורונים, המשלבת פנאי וספורט בטרקטורון אחד. מצד אחד, דגמים אלו הינם ספורטיביים ומתאימים לנסיעות שטח ארוכות וקשות, ומשתתפים במרוצים ארוכים ובמרוצי ניווט כמו פאריז דקאר וראלי. מצד שני, מדובר בטרקטורון פנאי נוח ומהנה. הדגמים מצוידים במנוע חזק וחסכוני מסוג V TWIN, בולמים מקצועיים, שלדה ומתלים קדמיים ואחוריים מעולים, ומערכת תאורה עוצמתית. סוג זה מוצע בשוק בשלושה דגמים – XXC RENEGADE 1000 R, RENEGADE 800R וRENEGADE 500.

Renegade 800