דגמי טרקטורוני MAVERICK מבריק

דגמי טרקטורוני MAVERICK מבריק

דגמי קאן אם (CAN AM) מיובאים לישראל על ידי קבוצת עופר אבניר ולאחרונה הושקו בארץ הדגמים החדשים והמדוברים ביותר מסדרת MAVERICK, טרקטורונים חזקים וספורטיביים שמציעים ביצועים משופרים, מנועים חזקים ויעילים, ביניהם מנועים המספקים 101 כוחות סוס, וחוויית נהיגה מאתגרת, רצופת ריגושים ומלאת אדרנלין. חובבי השטח בישראל ובכל העולם המתינו לדגמי ה- MAVERICK בציפייה רבה לאור העובדה כי מדובר בטרקטורונים שתוכננו ויוצרו בדיוק רב ולפרטי פרטים תוך דגש על הנדסת אנוש מתקדמת, נוחות ללא תחרות, התנהגות ואחיזת כביש מעוררת השראה ושלל טכנולוגיות חדשות שהופכות כל נהיגה לחוויה מושלמת.

4 דגמים חדשים ופורצי דרך
קבוצת עופר אבניר נוסדה כבר בשנת 1948 והיא שחקנית ותיקה, מובילה וידועה בתחום האופנועים, הטרקטורונים ורכבים נוספים. עם השקת הדגמים החדשים מסדרת MAVERICK של המותג CAN AM התעורר שוק הטרקטורונים בארץ, ורכבי השטח החדשים משנים את כללי המשחק ומאפשרים לחובבי הטיולים והנהיגה הספורטיבית בשטח ליהנות מביצועים כמותם לא נראו עדיין בישראל. בין הדגמים המובילים שקבוצת עופר אבניר משווקת ניתן למצוא את-

  • MAVERICK 1000 XRS DPS- פאר היצירה מבית CAN AM
  • MAVERICK MAX 1000 R XRS DPS- דגם ייחודי עם 4 מושבים
  • MAVERICK 1000 XDS- רכב שטח אולטימטיבי
  • MAVERICK 1000 XDS TURBO- רכב שטח עוצמתי עם 121 כוחות סוס

MAVERICK 1000 XRS DPS
טרקטורון MAVERICK 1000 XRS DPS מצויד במנוע ROTAX EFI V עם מערכת פליטה כפולה המספק 101 כוחות סוס ובשלל טכנולוגיות חדשניות, וככזה נחשב לפאר היצירה ולהתנהגות ואחיזת דרך ללא תחרות וביצועים מעולים. הטרקטורון עם מצערת תאוצה אלקטרונית המאפשרת נסיעה חסכונית או נסיעה ספורטיבית המשתלבת היטב עם היגוי דינמי המתוגבר חשמלית ומשתנה בהתאם למהירות הנסיעה. הטרקטורון מגיע עם זרועות A כפולות מקדימה ומאחור לשיכוך ויציבות כיוונית ברמה גבוהה. רמת הגימור של הטרקטורון היא גבוהה ביותר ולרשות הנהג לוח שעונים מפואר, גלגל הגה מתכוונן וספורטיבי וכיסא שקל לכוונן לפי סגנון הנהיגה.

MAVERICK 1000 MAX XRS DPS

MAVERICK MAX 1000 R XRS DPS
טרקטורון MAVERICK 1000 MAX R XRS DPS מגיע עם 4 מושבים ומציע שילוב מושלם בין הנדסת אנוש מתקדמת להתנהגות, אחיזה וביצועים ללא תחרות. בלב הטרקטורון פועם מנוע ROTAX EFI V עם מערכת פליטה כפולה, המנוע מספק 101 כוחות סוס המשתלבים היטב עם גלגל הגה ספורטיבי ומערכת היגוי מתוגברת חשמלית אשר משתנה בהתאם למהירות הנסיעה. טרקטורון MAVERICK MAX 1000 R XRS DPS מצויד בטכנולוגיות חדשניות, ביניהן מערכת ViscoLok QE המאפשרת נעילה אוטומטית של הדיפרנציאל הקדמי ובולמי זעזועים מתכווננים ומקצועיים מדגם FOX 2.5 Podium X.

MAVERICK 1000 MAX R XRS DPS

MAVERICK 1000 XDS
טרקטורון MAVERICK 1000 XDS הוא רכב שטח אולטימטיבי עם מנוע V TWIN המספק 101 כוחות סוס ומומנט חזק. הטרקטורון מצויד במערכת מתלים חדשה FOX Podium ומהלך מתלה ארוך אשר מאפשרים לחצות בקלות כל מכשול בשטח תוך התנהגות, אחיזה ושליטה מעולה. הטרקטורון מגיע עם מערכת היגוי דינמית ומתוגברת חשמלית עם שלושה מצבי תגבור ומערכת מתקדמת לנעילה דיפרנציאל קדמי.

MAVERICK 1000 XDS

MAVERICK 1000 XDS TURBO
טרקטורון MAVERICK 1000 XDS TURBO מצויד במנוע אימתני V Twein המספק 121 כוחות סוס ומומנט עצום ללא תחרות. דגם זה נחשב לפאר היצירה ומציע התנהגות, אחיזה ושליטה ברמה הגבוהה ביותר באמצעות מהלך מתלה ארוך ומערכת מתלים חדשנית המשולבת באופן מושלם עם בולמי FOX Podium. MAVERICK 1000 XDS TURBO כולל מערכת היגוי דינמית ומתוגברת חשמלית עם שלושה מצבי תגבור, מערכת תמסורת חדשה, פילטר אוויר משופר ובתחום הבטיחות זוכה דגם זה לקשת התהפכות חזקה ביותר העומדת בתקן האמריקאי הקפדני ROPS. הנדסת האנוש המתקדמת, איכות הייצור וההרכבה, המנוע החזק והמערכות הטכנולוגיות המתקדמות הופכים את MAVERICK 1000 XDS TURBO לרכב השטח הטוב בעולם.

MAVERICK 1000 XDS TURBO