נהיגת כביש

כפרי סוכנויות מזמינה אתכם ללמוד מהטובים ביותר בתחום. החברה, שנחשבת כבר שנים למובילה בתחום תרבות הנהיגה והחוויה המוטורית, מציעה מסגרת לימודית מתקדמת – כפרי אקדמי, המתאימה לנהגים מתחילים ולנהגים מנוסים. במסגרת כלל הקורסים המוצעים במקום, תוכלו בחרו בקורס שיספק לכם את כל הכלים הנדרשים למי שרוצה לנהוג באופן מקצועי ונכון יותר ולמי שרוצה לחוות ולו לכמה שעות נהיגת כביש חווייתית אמיתית. נהיגה ללא פחד ועם הרבה מאד ביטחון:

קורס נהיגה מתקדמת

קורס זה, שאורך כארבע שעות לערך, מיועד לכל מי שרוצה ללמוד לנהוג נכון יותר על הכביש. הקורס מועבר על ידי מדריכים מקצועיים מאד בתחום הנהיגה, מדריכים בעלי ידע רב ועם יכולת הדרכה מוכחת, הבאה לידי ביטוי בשיפור יכולת נהיגתם של המשתתפים בקורס. מדובר בקורס מעשי, הכולל גם הרצאה המלווה בסרטונים. במסגרת הקורס מלווה הנהג במהלך הנהיגה במדריך צמוד, ומתנסה ביכולותיהן של מערכות הרכב השונות. כל זאת, כדי שיוכל להתמודד בצורה טובה וחכמה יותר עם אתגרי הנסיעה, להימנע מסכנות מיותרות ובעיקר כדי לשמור על חייו, על חיי הנוסעים וגם על חייהם של הולכי הרגל.

מטרות הקורס – הקורס נועד לחשוף את המשתתף אל תחומי הבטיחות השונים הקשורים לתפעולו היומיומי של הרכב וכן להכיר גם את הכוחות הפועלים על הרכב במהלך הנסיעה. קורס זה נועד לשפר את מיומנויותיו של הנהג ולהקנות לו הרגלי נהיגה נכונה: ישיבה נכונה ברכב, אחיזת רכב נכונה וכיווני מראות. הקורס מפגיש את המשתתף עם מושגים בסיסיים בתחום הנהיגה ומלמד אותו כיצד להתמודד עם מצבי קיצון, כמו בלימות חירום, החלקה בסיבוב ועוד.

הקורס מתקיים במתחם החברה, מרחב בטוח לנהיגה הכולל אלמנטים מיוחדים בשטח, המאפשרים לנהג המשתתף בקורס להתנסות ולהכיר מצבים שונים בנהיגה. הקורס מיועד לעובדי חברות, המעוניינות לשפר את מיומנויות הנהיגה של עובדיהם וכן לפרטיים, המעוניינים לחוות ולהתנסות ומשלב בין התנסות מעשית, תרגולים במסלול וגם מידע תיאורטי, המאפשר למשתתפים בו ללמוד יותר הן על הנהיגה עצמה והן על מערכות הרכב השונות.

הקורס ניתן במסגרת של קבוצות הומוגניות (מינימום 5 משתתפים), לחברות ומסגרות פרטיות.

כמו כן, כפרי סוכנויות מציעים גם קורסי הדרכה לנהיגה על משאיות.