טיול אופנועי אדוונצ’ר שטח בצפון יוון – מסלול 3 ימים

קוד טיול: GreeceBike
 • 20200914_193957 (1)
 • 20200913_124326
 • 20200913_193258 (1)
 • greece_moto_8
 • greece_moto_9
 • greece_moto_20
 • greece_moto_22
 • greece_moto_24
 • greece_moto_29
 • 20200915_182425
 • 20200913_193435
 • 20200915_104053
 • WhatsApp Image 2022-05-02 at 13.58.18
 • DSC_3996
 • 20200914_193957 (1)
 • 20200913_193258 (1)
 • 20200913_124326
 • 20200915_104053
 • WhatsApp Image 2022-12-31 at 09.38.31

שטח – בלי בלבולי מוח!

הנכם מוזמנים לחוויית אדוונצ’ר טהורה – הרבה שטח, מעט כביש, כמו שאנחנו אוהבים! 💛

טיול מדויק במסלול חדש דנדש עם ניצול מקסימלי של הזמן: נצא בטיסה ישירה מתל אביב לצפון יוון, נחיתה ביואנינה (בלעדי אצלנו!), ולמחרת בבוקר כבר נעלה על הכלים בדרך לחוויה.

יואנינה – צומרקה – פפינגו… כל הטוב של צפון יוון מחכה רק לכם!

המחירים כוללים: טיסות, ארוחות, מלונות, אופנוע (טנרה 700), מדריך ישראלי, רכב מלווה
כל מה שאתם צריכים לעשות זה לארוז מזוודה וליהנות!
רק אתם, הטנרה 700 והנופים המטריפים של יוון 🇬🇷

למה דווקא איתנו

טיסות ישירות – ממריאים, נוחתים, עולים על הכלים, יוצאים!
טיול בניצול מקסימלי של הזמן
צי אופנועים פרטי שלנו!
20 שנות ניסיון בהובלת טיולים ביוון
חברה יוונית מסודרת

מחירים ופרטים נוספים

מחיר מיוחד לנרשמים בחודש פברואר 2023 – 2,000 יורו בלבד לטיול הכל כלול!

המחיר כולל:

 • טיסות הלוך חזור 
 • מלונות
 • ארוחות 
 • אופנוע חדש (טנרה 700)
 • מדריך דובר עברית 
 • רכב מלווה

1

יום 1 – יואנינה – פרטולי

נקום בבוקר ביואנינה (Ioannina), עיר הבירה של מחוז אפירוס שנוסדה במאה השישית. נעלה על הכביש המהיר ונרכב לכיוון למצובו (Metsovo), עיירה צפון-יוונית אותנטית בה בתים ציוריים וסמטאות קסומות, מוקפת מצד אחד ביערות עבותים ומצד שני בחופים עם מי קריסטל שקופים, בה שוכן גם מרכז הסקי של אניליו (Anilio).

ממצובו, נעבור למצב OFF ROAD ונעלה על הדרך האלפינית לכיוון יער אנתוסה (Anthousa) ועם קצת מזל, אולי נספיק לראות קצת שלג שנשאר. נפתח גז ונכוון את האף של הטנרה לכיוון יער אנתוסה (Anthousa) ויער קטפיטו, בדרך לעיירה קאלירוי (Kaliroi) שנושאת שם נשי יווני עתיק.

נעצור לארוחת צהריים בטברנת איל קורנו (Il Corno) ששוכנת בפסגת הר, מוקפת בנוף מטורף ולאחר מנוחה קלה (מי שמתעפץ, שיעמוד!) נחצה את הכפר קראניה (Krania) שנמצא במחוז קאלאמבאקה (Kalambaka) הציורי. מקראניה נעלה שוב על הדרך האלפינית לרכיבת שטח, כל הדרך ל-Palsiohori.

את היום הראשן למסע נסיים במלון בפרטולי (Pertouli), כפר קסום השוכן בהרי הפינדוס (Pindos)

2

יום 2 – פרטולי – נראיידוהורי – פרטולי

נקום בבוקר ומיד נרד לשטח עם האף לכיוון הכפר קלינו (Klino). נטפס מעלה מעלה לכיוון הכפר הציורי קסטניה (Kastania) ונמשיך לרכב בשטח כשכל העת מקיפים אותנו הנופים עוצרי הנשימה של צפון יוון ונגיע עד מעבר ההרים מעל הכפר חאליקי (Haliki). לאחר ארוחת צהריים מפנקת במצובו, נמשיך ברכיבה לצד אגם אאוס (Aaoos), מקור מים מלאכותי השוכן בגובה רב, אז נגלה את היופי של זגוריה, אחד האזורים המיוחדים בצפון יוון ובעולם בכלל וכן, אנחנו לא מגזימים.

את היום השני למסע נסיים בלינה בקיפוי (Kipoi) או במונודנדרי (Monodendri)

3

יום 3 – זגוריה – תל אביב

את היום השלישי למסע נבלה בעיקר באזור זגוריה. נצא ברכיבה לכיוון סקמנלי (Skamneli), כפר ציורי מדהים ועתיק שבנוי בסגנון “אמפיתיאטרון” עם נוף מדהים אל הסביבה ונרד לשטח לכיוון וואוסה (Vousa), שם נעצור להפסקת צהריים. אחר הצהריים נחצה את אחד העמקים הנסתרים של חבל זגוריה – וליה קלדה (Valia Calda) שמפורסם בעיקר בזכות צמיחת העצים הגבוהה והצפופה שלו, שהופכת אותו לעוד יותר קסום. אחרי היער, נצא שוב לכיוון יואנינה.

לקראת סוף היום, נעלה על טיסה הביתה.

שימוש בתמונות וסרטוניםהתמונות והסרטונים שיצולמו בטיולים של KAFRI DRIVE ניתנים לשימוש ברשתות החברתיות / אתר באינטרנט של חברת כפרי דרייב. למעט אם נתקבלה הודעה מפורשת מהלקוח לא להשתמש בהם
המחיר מחיר טיול אדוונצ'ר שטח 2,000 € לנרשמים בחודש פברואר 2023. המחיר לאדם בחדר זוגי.
המחיר כולל טיסות אופנוע טנרה ארוחות אוטובוס תיירים ממוזג להעברות ביום הראשון והאחרון מלונות ברמה גבוהה על בסיס חדרים זוגיים חצי פנסיון. מדריך מוביל מטעם כפרי דרייב. רכב ליווי ומנהלה למהלך הטיול.
המחיר אינו כולל ביטוח רפואי אקסטרים וביטוח מטען. הוצאות אישיות. תשלום על נזק לאופנוע במידה ויהיה. הוצאות דלק לאורך הטיול ומעברי כביש אגרה (סדר גודל של כ-20 € ליום לאופנוע). וכל מה שלא רשום ככלול
ביטוח לאופנוע ניתן לרכוש ביטוח מקיף עם הגבלת השתתפות עצמית ל-1500 יורו בעלות של 20 € ליום, יבוצע בחברת ההשכרה ביוון.
תנאים כללים וביטוח בעת ההרשמה יש להעביר צילום דרכון וצילום רישיון נהיגה ולהסדיר את התשלום חובה לצאת למסע עם דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות! (מיום היציאה). חובה לרכוש ביטוח רפואי ומטען בעל כיסוי מורחב (הכולל פינוי וטיסה לישראל והמשך טיפול בארץ). מומלץ להזמין את הביטוח, בהתאם לתאריכי המסע, כבר ביום ההזמנה על מנת לבטח ביטול השתתפות מסיבות מוכרות בביטוח קיום המסעות מותנה במינימום 6 אופנועים ההרשמה לטיול היא בשיטת ‘כל הקודם זוכה’, ומוגבלת ל-8 אופנועים. המחיר הוא מחיר לאדם לפי סוג המטבע הרשום. התשלום במזומן או בכרטיס אשראי בשקלים לפי שער המחאות גבוה ביום סגירת המסע בעת תאונה/ נזק לאופנוע בתיקון שלא ניתן לבצעו בשטח, הוצאות הגרירה והנלווים יהיו חלות על הלקוח בלבד בחתימתי במסמך זה אני מצהיר כי אני מודע לכך שמזג האוויר עשוי להשתנות במהלך הטיול ואני מיומן לרכב גם בשינוים הללו.
תנאי תשלום *החיוב יתבצע לפי שער החליפין (מזומנים מכירה) של יום הזמנת הטיול. ניתן לשלם בהעברה במטבע חוץ, העמלה ע”ח הלקוח. באמצעות העברה בנקאית שקלית או בהעברה במטבע חוץ (העמלה ע"ח הלקוח) באמצעות כרטיס אשראי – עד 3 תשלומים ללא ריבית, מ-4 תשלומים ועד 10 תשלומים עם ריבית קרדיט אמצעי התשלום הם: מזומן, העברה בנקאית, לפי שער העברות והמחאות נוסעים גבוה ביום התשלום, בתיאום עם המשרד. **לא ניתן לשלם בכרטיס אשראי מסוג דיינרס** יתרת הסכום יועבר לחברתנו בכרטיס אשראי לפי תנאי התשלום הבאים: עד 3 תשלומים – ללא ריבית 4 תשלומים – תוספת ריבית של 2% 5 תשלומים – תוספת ריבית של 2.5% 6 תשלומים – תוספת ריבית של 3% 8 תשלומים – תוספת ריבית של 3.5% 10 תשלומים – תוספת ריבית של 4% 12 תשלומים – תוספת ריבית של 4.5%
מדיניות ביטול • פרק הזמן לביטול טיול הינו בתוך 14 יום מיום הזמנת הטיול – בהתאם לחוק הגנת הצרכן. • עד 45 ימי עבודה לפני היציאה, יוחזר כל הסכום למעט מקדמות ששולמו לספקים ולא יוחזרו (תשלום ויזה, טיסות, מקדמה לכלים שכורים, מקדמה לבתי המלון, אגרות מעבר וכו') • מ-30 ועד 45 ימי עבודה לפני מועד היציאה החזר של 50% ממחיר הטיול, היה ושולמו תשלומים בפרק זמן זה (תשלום ויזה, טיסות, מקדמה לכלים שכורים, מקדמה לבתי המלון, אגרות מעבר וכו') ינוכה סכום זה מההחזר. • ביטול טיול פחות מ-30 ימי עבודה לפני היציאה לטיול, ללא החזר! ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 60 ימי עבודה מיום קבלת הודעת הביטול בכתב. במידה ויהיו שינויים מצד חברת התעופה במיסי הדלק או מיסי הנמל, חברתנו שומרת לעצמה את הזכות לגבות הפרשים אלו מאת הלקוח טרם מועד יציאת הטיול
דמי ביטול חשוב לוודא כי הביטוח הרפואי כולל ביטוח ביטול השתתפות עקב כל סיבה שהיא
ארוחות ארוחות הבוקר תהיינה בכל מלון. ארוחות הצהריים – בהתאם לאופי המסלול ומזג האוויר. חלק מארוחות הצהרים תהיינה באופי של פיקניק בטבע וחלקן בטברנות מקומיות (*אינן כלולות במחיר) ארוחות הערב – חלקן במלון וחלקן במסעדה כאשר אנו שמים דגש על תפריט מגוון בכל מסעדה. לא כולל משקאות אלכוהוליים. כל בקשה לתוספת מעבר לכתוב כאן יחויב בתשלום
ציוד חובה להצטייד בציוד רכיבה מלא: קסדה, מעיל רכיבה ממוגן, כפפות, נעלי / מגפי רכיבה, מגני ברכיים. מומלץ – מיגון פלג גוף עליון, שלוקר.ביגוד לגשם, חם-צוואר / כובע נינג’ה.
המסלול מסלול הטיול ביום הראשון והאחרון תלויים בשעות הטיסה, ההגעה לארץ היעד ושעת העזיבה בהתאם. חברת כפרי דרייב שומרת את הזכות לשנות את מסלולי הטיול בהתאם להחלטת המדריך ו/או בשל אילוצים והנחיות: שעות אור, מזג אויר, תקלות באופנוע, דרכים חסומות/מסוכנות/לא עבירות, הנחיות של המקומיים וכו'

מחיר:2,000.00

בחרו תאריך להרפתקה שלכם

 מספר כרטיסים  × 2,000.00
סה"כ = 2,000.00

או

  מלא את הטופס למידע נוסף